סתיו קורן

סתיו קורן

סתיו קורן

שלום, שמי סתיו קורן שבת, אני מטפלת בתנועה ועובדת סוציאלית. אני חברה ביה”ת (האגודה הישראלית לטיפול באמצעות אמנויות) ורשומה בפנקס העובדים הסוציאליים. אני מטפלת במבוגרים, במתבגרים ועושה הדרכות הורים.

מטפלת במבוגרים צעירים (18-30) המתמודדים עם משברים, בלבול ושואפים להגשמה עצמית.

עובדת עם נערות, נשים ואמהות, תוך התמקדות בנשיות, מיניות והגשמה עצמית.

עושה טיפול הורי – הדרכת הורים תוך התמקדות בתהליך שעובר ההורה מול עצמו ומול ילדיו.

מנחת סדנאות תנועה וריקוד.

מאז שאני קטנה אני זוכרת את עצמי בסטודיו. רוקדת, מתנועעת ובעיקר הרבה חולמת. התנועה מאז ומתמיד הייתה אמצעי לביטוי עבורי. בעיקר כשלא היו מילים. התנועה עבורי היא מקור כוח והשראה, ומקור לביטוי והגשמה.

הגוף שלנו זוכר הכול. לעתים באופן לא מודע ולא מילולי. בגוף חקוקות החוויות הנעימות והלא נעימות שחווינו. העבודה הטיפולית בתנועה מאפשרת לנו להיזכר ולתת מקום לחוויות הללו במרחב מאפשר ומכיל ולהביע רגשות שקשה לבטא באופן מילולי. התנועה מזמנת זיכרונות, מחשבות ורגשות ומפגישה אותנו עם התשוקות והרצונות שלנו.

טיפול בתנועה הינו טיפול רגשי המתמקד ביחסים שבין הגוף והנפש, במהלכו נעשה שימוש בתנועות הגוף כאמצעי לשינוי. התנסות תנועתית וחקירת הגוף בסביבה תומכת, עשויים להשפיע הן על הדימוי הגופני והן על הערכה העצמית, ויש בה אלמנטים מרגיעים, שעוזרים בהתמודדות עם קשיים בצורה יעילה. לטיפול בתנועה יש את הפוטנציאל לייצר אינטגרציה בין הגוף, הנפש והתודעה.

השכלה:

בטיפול בתנועה מאוניברסיטת חיפה  MA

בעבודה סוציאלית מהאוניברסיטה העברית בירושלים BA

ניסיון תעסוקתי:

עובדת במספר מסגרות ציבוריות: תכנית “נתיבים להורות” (טיפול משפחתי, טיפול דיאדי, טיפול הורי והדרכות הורים), פרויקט “חדר שלווה” בבית ספר (טיפול פרטני וקבוצתי בילדים והדרכות הורים), תרפיה קבוצתית במועדונית עם ילדים בסיכון ותרפיה פרטנית לנערות במסגרת תכנית “מעטפת”. עבדתי גם ביחידה להתפתחות הילד (טיפול בילדים, טיפול דיאדי והדרכות הורים), במשרד החינוך (טיפול במתבגרים), הנחיית תרפיה בתנועה קבוצתית לנערות במסגרת “הבית החם” וכעובדת סוציאלית עם בני נוער בסיכון.

הנחיית סדנאות תנועה לנשים ונערות.

נשמח להיפגש

כתובתנו

שדרות יוסף לישנסקי – ראשון לציון | חייגו אלינו 0542292258

ליצירת קשר

© כל הזכויות שמורות - שרה רפפורט - קליניקו חדרי טיפול | בניית אתרים