אמילי מלכה – מאמנת אישית/זוגית/עסקית

שלום לכם!

אני אמילי מלכה, מאמנת אישית ומלווה אנשים, עסקים וזוגות בדרך להצלחה.
אני מתמחה בזיהוי ועבודה על דפוסי התנהגות מעכבים המונעים מאנשים לפרוץ את הגבולות שלהם ולהשיג את המטרות האמיתיות שלהם ומתמחה בנוסף בפיתוח הביטחון העצמי שמחסור ממנו הוא הבסיס לרוב המכשולים.
חשוב לציין כי איני מאמנת מלידה, ומעבר לכך- עברתי תהליכים והתפתחות אדירה בחיי האישיים- השלתי מעל 40 ק”ג, הפסקתי לעשן (בעברי נהגתי לעשן קופסא וחצי ביום), חוויתי קשיים במע’ יחסים בין אישיות, מצבים רוחניים ירודים, וכמובן שכתוצאה מהנ”ל הבריאות הפיזית שלי נפגעה משמעותית. הבנתי שאני בצומת דרכים כאשר נקרתה בפני הזדמנות ללמוד אימון אישי, ושאם לא אסגל לעצמי הרגלים אחרים ולא אשנה את דרכיי, ייתכן ולא תהיה דרך חזרה.
החלטתי שאין לי מה להפסיד, שמכאן אוכל לצאת רק מורווחת ואז- נגלה בפניי עולם ההתפתחות האישית- מיותר לציין כי חיי השתנו מן הקצה אל הקצה, רכשתי כלים שסייעו לי ולעשרות מאומנים אחרים לשנות את חייהם ללא היכר, והבנתי שאם הצלחתי לשנות כך את חיי אני רוצה לחלוק את המתנה הזאת עם כמה שיותר אנשים ולגעת גם בהם.
אני מזמינה אתכם להצטרף אלי ולעבור תהליך משנה חיים, בו נלמד להרחיב את התודעה והמודעות באשר לגבולות האמיתיים שלכם, ולמה אתם מסוגלים להשיג. נלמד לפרק אתגרים ומכשולים בדרך להצלחה ומהם ההרגלים המנצחים שאם תטמיעו אותם תמנפו את ההישגים האישיים, העסקיים ואת מע’ היחסים שלכם.
זכרו- המשאב הכדאי והמשתלם ביותר שיש ברשותם הוא אתם עצמכם.

אשמח ללוות אתכם בדרך להצלחה עוד היום.

שלכם באהבה והוכרה, אמילי.

נשמח להיפגש

כתובתנו

שדרות יוסף לישנסקי – ראשון לציון | חייגו אלינו 0542292258

ליצירת קשר

© כל הזכויות שמורות - שרה רפפורט - קליניקו חדרי טיפול | בניית אתרים